דורית פריצקי

לוגו דורית פריצקי אמנות לחללים מעוצבים

רוצים להיות מקוריים יותר? ציורי קיר בהתאמה אישית לבית ולעסק שלך

ציור קיר לבית

 

מאז ומתמיד ציירתי על קירות, בחדרי ילדים, אצל חברים, בגני ילדים ועוד ועוד, ציורי קיר זאת אהבה ליצירה ולעשייה, למדתי בארה"ב את טכניקת הציור באיירבראש,  וכיום אני יותר משתמשת בטכניקת צבעי מים, או בצבעי אקריליק לקירות.  לאורך השנים התמקדתי בציורים על גבי קנבס, ואח"כ גם בציור דיגיטלי – המשלב בין הטכנולוגיות, המחשב לבין ציורים ידניים.  

לאחרונה שבתי ליצור ציורי קיר, התקופה היא תקופת הקורונה, כאשר אנשים נמצאים יותר בבית , עם המשפחה והילדים, וכולנו רוצים לעצמינו סביבה ייחודית עם אופי, כזאת שתעיד עלינו, עד כמה אנחנו יחודיים, ועל הבית המיוחד שלנו  שאין לאף אחד אחר. 

הפרוייקטים חדשים בהן נענתי לאתגר של הדס, מעצבת הפנים,  לציור הקיר בחדרה של נערה מתבגרת ועד לשדרוג חלל באמצעות ציור על קיר גדול.

מקווה שתהנו לראות את יצירותי, שנהנתי לצייר באהבה גדולה.

את בחירת הצבעים אני נוהגת לשתף עם הלקוחות, שמעורבים בתהליך היצירתי – הרי הציור הוא עבורם! הם אלו שצריכים להנות מהציור לאורך שנים. אני מתכננת את הקונספט, עושה סקיצות והדמיות בכדי שיחושו כיצד הכל יראה יחד, וכן ניתן גם לשנות בשלב ההדמיה. המוטו שלי הוא לצייר בהתאמה אישית לצורכי הלקוח והסביבה. ורק אז ניגשת לעשיה בפועל, מציירת את הסקיצה ידנית על גבי הקיר, ולאחר מכן עוברת לתהליך הצביעה – לפי מה שהוחלט יחד.

כיום ציירי הקיר משתמשים בטכניקות מגוונות – צבעי מים, אקריליק המיושמים בעזרת רולר לצביעה, מברשות או איירבראש. 

ציורי הקיר הינם אלמנט דקורטיבי בעיצוב פנים כאשר הקיר כולו משתלב בחלל, ומהווה יצירת אמנות בפני עצמה. היצירה מעניקה ייחודיות ואופי לבית או לעסק. 

היופי בציור על קיר שאין גבולות, הכל ניתן לביצוע, החל מציור גרפי,  ציור בסגנון מינימליסטי עכשווי ועד לציור גרפיטי.

למי זה מתאים?

  • למי שרוצה להיות ייחודי לשפר את האווירה , להוסיף עומק בין חללים שונים בבית ובסלון.
  • לעסק – ניתן לצייר ציור ייחודי  עם חשיבה של מיתוג העסק בצורה ייחודית
  • בחדרי ילדים ומתבגרים – המגבירה את הזהות אישית של הילד/ה או הנער/ה.

מוזמנים להגשים את החלום ולהתרגש מציור מקורי בבית שלך, מהצבעים והדמיון. בבחירת הציור הנכון תיצרו את השינוי ותהפכו את הבית שלכם/ או העסק למזמין יותר, מיוחד ומרשים יותר, כי הרושם הראשוני כן קובע!

 

×

 דברו איתי בוואטסאפ

× אשמח לעזור
דילוג לתוכן