דורית פריצקי

052-6221200

לוגו דורית פריצקי אמנות לחללים מעוצבים

052-6221200

ציורים מודרניים

כיף שבאתם לגלריה לציורים מודרניים, כאן תמצאו ציורים מודרניים לחללים מעוצבים. ציורים מקוריים במגוון סגנונות, דמויות,נופים, פרחים וציורי אוירה, ציורים עם נוכחות ואופי שיש רק לכם! מוזמנים להתרגש מהצבעים, מהדמיון והיצירתיות – הקשיבו ללבכם ובחרו בציור שלכם.

ציורים מודרניים להוספת אווירה לבית

הציורים שבוחרים לתלות בבית יכולים להוסיף נופך אישי, לעורר השראה וליצור אווירה מיוחדת בכל חלל. ציורים מודרניים מסוגלים לתת מענה לטעם העכשווי והמתקדם, עם סגנונות ונושאים מגוונים שיתאימו לכל בית.

ציורי אווירה לאווירה מיוחדת

ציורי אווירה יוצרים את האווירה בחלל שלכם. הם מסוגלים לעורר רגשות ולספר סיפור באמצעות קומפוזיציה, צבעים וקווים. ציור אווירה מופשט יכול לאפשר פרשנות אישית. ציור אווירה כמו נוף או סצנת עיר אורבנית יקרב אותנו למקום מסוים. ציורים אלה יוסיפו נדבך רגשי לחלל.

ציורי פרחים לנופך רך וצבעוני

ציורי פרחים הם בחירה קלאסית המעניקה לבית נופך עדין וצבעוני. ניתן לבחור בין ציורים דיגיטליים המשלבים צילום ואיור יחדיו לבין פרחים מופשטים וסגנוניים. ציורי פרחים מתאימים במיוחד לסלון, פינת אוכל וחדרי שינה. הם ייתנו תחושה של טבע וירעננו כל חלל.

ציורי נוף לתחושת רוחב לב ושלווה

ציור נוף הוא כמו חלון לעולם. הוא יכול להעביר אותנו לים הפתוח, הר מושלג או שדה פרחים.  ציור נוף בפורמט רחב יוסיף תחושת רוחב ועומק לחדר. נוף שקט ורגוע יקנה תחושת שלווה. בחרו בציור נוף הקרוב לליבכם ותלו אותו בסלון, מסדרון או כל חלל שתרצו להרחיב.

ציורי דמויות מעורר הזדהות ומושך תשומת לב רבה

ציור דמות אנושית או דיוקן יכולים למשוך את העין, לעורר עניין ואף הזדהות. דמות הניצבת לבדה על הקנבס מעוררת סקרנות ומזמינה לפרשנות. דמויות אפריקאיות, או דמויות בסגנון ריאליסטי וייחודי יתנו אפקט מרשים של WOW בחלל. תלו אותם בסלון, פינת האוכל, או במשרד האישי.

טבלת השוואה בין סוגי הציורים המודרניים – לאוירה ולחלל הרצוי

 

סגנון ציוראוירה מומלצתחללים מומלצים
ציור אוירהאישית, רגשיתסלון, פינת אוכל, חדש שינה,משרד לובי
ציור פרחיםרכה, פסטורליתסלון, פינת אוכל, חדר שינה, משרד לובי
ציור נוףרחבה, שלווהמשרד, חדר שינה, לובי, סלון
ציור דמותמעניינת,יחודיתסלון, משרד פינת אוכל

 

כך ניתן לראות שלכל סוג ציור מודרני יתרונותיו ביצירת אווירה והתאמה לחללים שונים בבית. בחרו את הציור המתאים לכם ויצרו בית בדיוק בסטייל שלכם!

 
×

היי, כאן דורית 😃

×
דילוג לתוכן