דורית פריצקי

052-6221200

לוגו דורית פריצקי אמנות לחללים מעוצבים

052-6221200

ציור קיר בכניסה לבית ובסלון

ציורי קיר בהתאמה אישית

מחפשים משהו ייחודי עם אופי ואימפקט מרשים ? ציור קיר מותאם אישית לחלל שלכם יתן את הפתרון המושלם,

ראו מטה פרוייקטים שתכננתי וביצעתי בהנאה גדולה

 

יוצרים סיפור בתמונות

קיבלתי אתגר מעניין מהדס מעצבת פנים ב-Sispirit, את הדס המוכשרת הכרתי בלימודים בשנקר, היא מקצוענית בתחומה.

קיבלתי פניה בזו הלשון:" היי דורית, מחפשת ליצור קשר בין שלושה מימדי עומק בבית של לקוחות מקסימים, אני מנסה לספר סיפור, רצף מחבר בין החללים והצבעים בבית. יש מצב שאת יכולה להתחבר לרעיון?? לא להעמיס צבע וחומר, לא להשתמש באלמנטים נדושים או חיפויי קיר כבדים. מדובר בשלושה מקטעים לא גדולים אך חשופים לעין – במבט ישיר מהכניסה לבית… מצרפת תמונה… תודה הדס" 

המשימה המאתגרת היתה ליצור סיפור, רצף מחבר בין החללים והצבעים בבית… נפגשנו, צילמנו, בדקנו, העלנו רעיונות, הכנו סקיצות והדמיות לקונספט של פריחה ולבלוב בציורי קיר, בצבעי מים בגוונים עדינים וקו מתאר דק שחוזר בכל אחד משלושת הציורים. כך יצרנו סיפור באמצעות "הקו המקשר" בין שלושת המימדים והחללים.

וכך כתבה הלקוחה: "פנינו לדורית בעקבות המלצתה של המעצבת שלנו הדס שרייבמן, מתוך רצון להכניס אוירה ייחודית לביתנו החדש, יחד מצאנו כמה רעיונות מתאימים בקונספט של ציור על קיר. דורית מאוד סבלנית, יצירתית, היא ציירת בעלת יכולות גרפיות גבוהות ומקצועיות מאוד והיא הצליחה ליצור יצירה שונה וייחודית שהפיחה רוח אמנותית ומעוררת השראה בבית, שמחים להמליץ על דורית בחום! ליאור ואורית איל, הוד השרון."

wallpaintingDorit
ציור קיר בחדר ,של עלה בקו שחור וצבעי מים
ציור קיר בכניסה לבית

חדר שינה לנערה מתבגרת

הפעם הלקוחה היתה ממש צעירה, נערה מתבגרת בת 17, נערה חביבה שביקשה שהחדר שלה יהיה ייחודי, שמח, נעים, כזה שכולם ידברו עליו בכיתה – כמובן גם בזום…

נפגשנו יחד, הכרנו, העלנו יחד רעיונות לקונספט נעים ולא מכביד, אך יחד עם זאת מרשים וייחודי. בחרנו יחד בקונספט של פני אישה, בקו דק מינימלסטי ועדין עם עלים ברקע, בפלטת צבעים של וורוד פודרה, ירוק, כחול, טורקיז – שישתלבו בצורה הרמונית בחדרה, ויצאנו לביצוע הפרוייקט. התהליך כולל סקיצה והדמיה כך שבעצם הלקוחה יכולה להעיר ולשנות במידה ותרצה. 

הנערה שביקשה להיות מופתעת, בחרה שלא להכנס כלל לחדרה עד תוצאה הסופית, אין לתאר את האושר שלי עם החיבוק שקיבלתי והחיוך על פניה עם קריאת ה-WOW שראתה את הציור- זה היה שווה הכל! 

דורית ליד ציור קיר של פני אשה בוורוד, ועלים גרפיים
נערה מסתכלת עעל ציור הקיר בהשתאות
ציור קיר פני אשה בחדר שינה של נערה

ציור קיר לשדרוג דירה

נתבקשתי לשדרג דירה, באמצעות ציור קיר, נפגשנו בדירה, בחרנו את הקיר המתאים פה אחד – הציור יהיה על גבי קיר כניסה  שלם , בגודל 4*.2 מטר שכולם רואים מיידית, קיר שיכניס את מי שנכנס לבית לאווירה המתאימה. 

בחחרנו בקונספט פתוח, עם הרבה אוויר, נעים, ובצבעי מים, בגווני אדמה וחול, עם עלעלים בקו עדין ומינימליסטי ברקע.  

ציור הקיר הייחודי, שידרג את הדירה בצורה מיוחדת וייחודית – מה שבטוח שאין עוד בית כזה…

ציור קיר גדול של עלים גרפיים בשחור
דורית ליד ציור הקיר המיוחד בבית
דורית מציירת עלים גרפיים בשחור על גבי קיר

מתלבטים? לא בטוחים איך ניתן לשדרג את החלל שלכם?

לתאום פגישה התקשרו אלי  דורית  052-6221200

רוצים להתייעץ איתי ? בכל שאלה או בקשה שילחו אלי הודעה בטופס הבא ואשמח לחזור אליכם במהרה

×

היי, כאן דורית 😃

×
דילוג לתוכן