דורית פריצקי

052-6221200

לוגו דורית פריצקי אמנות לחללים מעוצבים

052-6221200

לאדריכלים ומעצבים שרוצים ייחוד אמנותי שישאיר חותם

בכל פרוייקט יש מקום מיוחד לאמנות מקורית וייחודית, כי הלקוח שלכם יודע להבחין בהבדל. נבדוק יחד תוך הקשבה את צרכי הלקוח על מנת ליצור עבורו את הציור "הנכון" שיעניק את האווירה המושלמת, שישקף את אופיו וייצור את ההבדל והטאצ' שישאיר חותם כזה שאין לאף אחד אחר.

היצירות שלי מקוריות,  ובמגוון סגנונות: ציורי אווירה, אבסטרקט, וציורים דיגיטליים בהתאמה אישית לכל חלל, מיועדות ללקוחות פרטיים, לבתי יוקרה, לסלון, לפינת האוכל ולחדר השינה, וכן למגזר הציבורי והעסקי כגון: ללובאים, למשרדים, לחדרי ישיבות, ולבתי מלון.

ההבנה כי האמנות מהוה חלק בלתי-נפרד מעיצוב הבית והחלל, תופסת יותר מודעות. הצורך להפוך את סביבת החיים שלנו ליצירתית ומושלמת יותר, מביא אתכם האדריכלים והמעצבים ליצור עבור הלקוח שלכם אווירה מקורית וייחודית בחלל המעוצב. אם יש לך קונספט מסוים או לוח השראה עם פלטת צבעים ייחודית זה המקום להתאמה אישית של יצירת אמנות מקורית ואותנטית שתעניק את הטאצ' והמסר האמנותי להשלמת החלל המעוצב. אשמח להגשים את החזון שלכם ולהשלים את הקונספט העיצובי. ניתן לשנות את הצבעוניות והגודל של יצירת האמנות בהתאמה לחלל וליצור ללקוחות שלכם הדמיה מקצועית שבה יוכלו להתרשם מהציור בחלל שלהם. 

כי הלקוחות שלכם יודעים להבחין בהבדל!

עיצוב חלל עכשווי בקווים ישרים ונקיים יכול להיות "קר ומנוכר", אך יכול גם להיות חלל חם, מפואר ומזמין. שילוב אלמנטים אמנותיים כציור ענק מהווה נקודת מיקוד בחלל מודרני. הציור "הנכון" יעשה את ההבדל וייצור את  ההרמוניה הדרושה המשלבת טעם וגוון אישיים היוצרים עניין וייחודיות.

בגלריה שלי תמצאו ציורים במגוון סגנונות, החל מציורי אבסטרקט דרך ציורי אווירה ועד לאמנות דיגיטלית. ניתן להזמין ציור מקורי בכל גודל על בד קנבס, בצבעי אקרילי ושמן. כמו כן ניתן להזמין הדפסות דיגיטליות איכותיות ביותר (סדרות מוגבלות וממוספרות) על מגוון חומרים: בד קנבס, ניר, אלומיניום, פרספקס ועוד… ברמת גימור גבוהה.

השאלת ציורים לימי צילום – שירות ייחודי לאדריכלים ומעצבים, הציור "מתוך חלון" הושאל להשלמת האווירה בצימר מפנק

 

ציור אבסטרקט  ציור אבסטרקט

תכנון ועיצוב פנים: אורית לוי- עיצוב פנים      צילום: יעקב אפללו – צלם

הדמיה – ללא עלות!

הלקוח שלכם יכול להתרשם כיצד היצירה תיראה אצלו ותשדרג את סביבתו, ניתן לצלם את החלל והמקום המיועד לציור, לצרף למייל ולקבל הדמיה של הציור במיקום הרצוי.

לוגו גרידי

כתבו עלי במגזין העיצוב והאדריכלות GRIDI,  המגזין שחושף אנשים יוצאי דופן מובילים ויצירתיים…

"עיצוב חלל פרטי או מסחרי אינו מושלם ללא אמנות. בסיום תהליך העיצוב והלבשת הבית אנחנו נתקלים פעמים רבות בשאלה, היכן לרכוש אמנות המותאמת לסגנון העיצובי.

דורית פריצקי היא אמנית המשלבת סגנונות ציור מגוונים ומכוונת את האמנות שלה להתאמה לחללים מעוצבים שכאלה. דורית מאמינה שהאמנות מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והחלל, והצורך להפוך את סביבת המגורים שלנו ליותר מקורית וייחודית – תופסת יותר מודעות. ככל שסביבת המגורים שלנו תהיה מקורית ואותנטית יותר – כך היא תעיד יותר על אופיינו, לכן חשיבות בחירת התמונה ה"נכונה" לחלל היא אשר תיצור חוויה מושלמת"…

כיצד יצרתי אווירה מזמינה, צבעונית ושמחה לחדר המבואה, הלובי כבר לא משעמם…

איזו אוירה תרצו בלובי שלכם?

LOBY project

לובאים מזמינים
חדשני ומודרני
×

היי, כאן דורית 😃

×
דילוג לתוכן